O mnie

 Ja, moje życie, moje pasje


JA
27-letnia indywidualistka, absolwentka filologii polskiej i administracji. Zafascynowana literaturą, kotami i samochodami (szczególnie tirami, jak na córkę zawodowego kierowcy przystało). Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, sportu i swoich przyjaciół. Rezygnuje z marzeń przemieniając je powoli w plany do realizacji. Posiada lekko narcystyczny stosunek do siebie i uważa, że każdy powinien cenić się wysoko a może jeszcze wyżej, pod warunkiem że nie robi tym krzywdy innym osobom. Ale to wszystko przez to, że jest jedynaczką i zodiakalną lwicą. 

MOJE ŻYCIE
Stosowane w nim są zasady Szczęście to sposób patrzenia na świat oraz Nie ma porażek, są informacje zwrotne. Nie zawsze układa się tak, jakby się tego chciało, ale w pełni idealnie ułożone życie na pewno musi być smutne i nudne, bo nie daje szansy na dalszy rozwój. Wiecznie poszukuję czegoś nowego.

MOJE PASJE
Jest ich wiele i są bardzo zróżnicowane. Jak osobowość autorki bloga. Realizowane z mniejszą lub większą mocą w zależności od humoru i potrzeby. Ciągle ich przybywa :)
Mam nadzieję, że lektura moich postów pomoże Ci poznać mnie lepiej niż powyższy opis. 
Uzupełnieniem mojego bloga są moje zbiory inspiracji publikowane na stylowi.plzszywka.pl .

Znajdziesz mnie również:
pinger
instagram