02.11.2013

łapanki myśli [listopad 2013]

Zainspirowana wpisem Aliny prowadzącej bloga designyourlife zdecydowałam się stworzyć swoją listopadową listę dokończonych zdań.

Czuję, cieszę się, doceniam, chciałabym, myślę, słucham, oglądam, czytam, szukam, nie mogę się doczekać - stworzenie zdań rozpoczętych tymi słowami na pewno pomoże mi lepiej docenić każdą chwilę.


No to do dzieła! 

CZUJĘ: coraz silniejszą potrzebę znalezienia zajęcia, które pozwoli mi spełniać się zawodowo. Sporą część naszego życia spędzamy w pracy, więc nie chcę by moje życie wypełniało coś, co mnie nie cieszy
CIESZĘ SIĘ: gdy robię to co kocham.
DOCENIAM: (w miarę możliwości) każdą chwilę. Nawet w tej gorszej staram się znaleźć cenną wskazówkę, którą mogę wykorzystać by było lepiej.
CHCIAŁABYM: ogólnie to wiele :) a przede wszystkim robić w życiu to co kocham, być otoczoną ludźmi których kocham, dużo zwiedzać i poznawać.
MYŚLĘ: często o tym, co w życiu mogłam zrobić inaczej. A wnioski wyciągnięte w przeszłości stanowią dla mnie podstawę w planowaniu przyszłości.
SŁUCHAM: tego, co w danej chwili współgra z moimi emocjami.
OGLĄDAM: swoje ulubione seriale, komedie, horrory i filmy akcji a także sporo filmów na YT o zdrowym stylu życia, książkach i kosmetykach.
CZYTAM: ostatnio więcej blogów niż książek.
SZUKAM: szczęścia w każdej chwili ;)
NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ: spełnienia marzeń ;)

3 komentarze:

 1. Witaj,
  dziękuję Ci za zaproszenie na Twojego bloga, który mam nadzieję będzie miał więcej niż dwa wpisy, bo masz bardzo fajny styl pisania. Chętnie będę do Ciebie zaglądać.
  Życzę Ci byś odnalazła zajęcie, które sprawi, że poczujesz się spełniona i by spełniły Ci się marzenia :)

  Serdecznie pozdrawiam,
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miłe słowa. Tak, w końcu mam zamiar prowadzić bloga regularnie. Pomysły na posty są, a że dla bloga nie planuję jednej określonej tematyki, to sądzę że będzie mi prościej tworzyć kolejne posty w małych odstępach czasu :) Twojego bloga (podobnie jak te z listy odwiedzanych blogów) podczytuję od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że fajnie by było troszkę poszerzyć kontakt z Wami - nie tylko czytać i komentować, ale też samej co jakiś czas mieć coś do napisania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no to czekam na kolejne wpisy:)

  OdpowiedzUsuń

Raczej nie biorę udziału w żadnych konkursach i rozdaniach, więc jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - po prostu zostaw w komentarzu link do swojego bloga, nie rozpisuj się co mogę dostać. Z miłą chęcią odwiedzę Cię bez tego ;)