22.12.2013

P H O T O W E E K # 4

W zeszły weekend na moim blogu nie pojawił się post z serii P H O T O W E E K , ale za to pojawiło się dużo zdjęć z wyjazdu do Drezna . Dziś powracam do kontynuowania tradycji, o ile przy czwartym poście z tej serii można mówić o jakiejś tradycji.  

Oto tydzień w wielkim skrócie:Chociaż nie pracuję w szkole - i tak zgodnie z wyuczonym zawodem zdarza mi się nauczać :) Popołudnia spędzone w bibliotece i przygotowywanie materiałów do zajęć z maturzystami to czysta przyjemność. I prawie powrót do licealnych czasów ;) Kolejny (już nie liczę nawet który) wieczorny spacer po naszym odnowionym rynku.
Część kartek świątecznych tuż przed wysłaniem. Bo uwielbiam składać życzenia w sposób tradycyjny. ;) Śnieg na rynku. Podejrzewam, że kiedyś nadejdzie ostateczny dzień i znudzi mi się robienie całej serii zdjęć w tym miejscu i wrzucanie ich na bloga.
 Byle do świąt! Książki już od dawna czekają, aż zacznę je czytać.2 komentarze:

  1. uwielbiam książki Sparksa, jest to jeden z moich ulubionych pisarzy ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Obecnie czytam "Diabeł ubiera się u Prady". Uwielbiam film, ale czytając książkę stwierdzam, że ekranizacja mogła być o wiele lepsza. Następny w kolejce do przeczytania jest "Pamiętnik". ;)

      Usuń

Raczej nie biorę udziału w żadnych konkursach i rozdaniach, więc jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - po prostu zostaw w komentarzu link do swojego bloga, nie rozpisuj się co mogę dostać. Z miłą chęcią odwiedzę Cię bez tego ;)